МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 листопада 2011 року N 682

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 16.03.2011 N 19 (Наказ N 19), пунктом 7 такого змісту:

7.

Проект наказу Міненерговугілля України "Про затвердження Порядку технічного огляду, обстеження, оцінки та паспортизації технічного стану, здійснення запобіжних заходів для безаварійного експлуатування систем газопостачання"

Основною метою є приведення нормативно-правових актів Міненерговугілля України у відповідність до чинного законодавства для забезпечення спеціалізованих підприємств газового господарства України нормативним документом з визначення можливості подальшої експлуатації газопроводів і споруд на них, а також потреби у проведенні їх ремонту, реконструкції або виведення з експлуатації.

на виконання доручення Кабінет) Міністрів України від 25.05.2010 N 18007/11/1-10

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу па Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали