МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 листопада 2011 року N 762

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 16.03.2011 N 19 (Наказ N 19), пунктом 8 такого змісту:

8.

Проект наказу Міненерговугілля України "Про затвердження нормативного документа "Методика обчислення плати та перетікання реактивної електроенергії (частина 1). Порядок розрахунків за перетікання реактивної електроенергії між електропередавальною організацією та її споживачами"

Впорядкування взаємовідносин між електропередавальними організаціями і споживачами з питань перетікання реактивної електроенергії в умовах ринкових відносин в електроенергетиці України за напрямком компенсації реактивної потужності, зниження втрат активної електроенергії та забезпечення рівнів напруги в електромережах згідно з нормативними показниками.

З власної ініціативи, приведення у відповідність до чинного законодавства.

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали