МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 грудня 2011 року N 800

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 16.03.2011 N 19 (Наказ N 19), пунктом 9 такого змісту:

9.

Проект наказу Міненерговугілля України "Про внесення змін та доповнень до Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів"

Метою внесення змін та доповнень до діючої редакції Правил є необхідність приведення вимог цих Правил у відповідність до чинних нормативних документів, що вийшли в Україні після набрання Правилами чинності, а також необхідність урахування досвіду експлуатації електроустановок споживачів і проведення коригування існуючої редакції Правил шляхом конкретизації та роз'яснення вимог окремих пунктів.

З власної ініціативи

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали