МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 квітня 2012 року N 278

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1 (План N 1), пунктом 18 такого змісту:

18.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив"

Встановлення єдиних обов'язкових для застосування і виконання вимог з безпеки автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, захисту життя і здоров'я людини, майна, а також для запобігання дій, які можуть ввести в оману користувачів стосовно їх призначення і безпеки; виконання вимог директив ЄС; встановлення правил підтвердження відповідності; усунення неузгодженості між нормативними документами України та інших країн щодо вимог до нафтопродуктів; зменшення технічних бар'єрів у торгівлі і забезпечення вільного переміщення автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, що знаходяться в обігу на території країн споживачів і виробників таких продуктів 

На виконання пункту 155.3 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012 N 187/2012, Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності"


2. Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Кирюшин І. В.) забезпечити базове, повторне, періодичне відстеження регуляторного акта, зазначеного у пункті 1 наказу, після його підписання відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 N 308.

3. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали