МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 вересня 2017 року N 1122

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 30 грудня 2016 року N 1439 (План N 1439) (далі - План), що додається.

2. Управлінню фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції забезпечити оприлюднення зміни до Плану на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р. Р.

 

В. о. Міністра

У. Супрун

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
20 вересня 2017 року N 1122

Зміни
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (План N 1439)

"

 

Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до Переліку лікарських засобів, заборонених до рекламування, які відпускаються без рецепта"

Розроблено з метою запобігання поширенню практики самолікування шляхом заборони рекламування деяких лікарських засобів, щодо яких встановлений безрецептурний відпуск з аптек та їх структурних підрозділів. Проектом наказу пропонується внести зміни до Переліку лікарських засобів, заборонених до рекламування, які відпускаються без рецепта, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 06 листопада 2012 року N 876 (Перелік N 876), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 листопада 2012 року за N 1948/22260, шляхом викладання такого Переліку у новій редакції

II півріччя 2017 року

Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції МОЗ України

 

Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до Порядку ввезення на територію України незареєстрованих лікарських засобів, стандартних зразків, реагентів"

Проект наказу розроблено МОЗ України з метою удосконалення Порядку ввезення на територію України незареєстрованих лікарських засобів (Порядок N 237), чіткого врегулювання підстав для прийняття виваженого рішення та надання можливості розглядати питання можливості ввезення незареєстрованих лікарських засобів за наявності листа-звернення від державних установ та організацій, які належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України

II півріччя 2017 року

Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції МОЗ України

 

Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до наказу
Міністерства охорони здоров'я України від 29 липня 2003 року N 358"

Проект розроблено МОЗ України з метою приведення форми та опису реєстраційного посвідчення на лікарський засіб у відповідність до чинного законодавства України

II півріччя 2017 року

Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції МОЗ України

 

Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до Порядку розгляду реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), та матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення на лікарські засоби, які зареєстровані компетентними органами Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, лікарських засобів, що за централізованою процедурою зареєстровані компетентним органом Європейського Союзу"

Проект наказу розроблено МОЗ України з метою удосконалення процедури реєстрації лікарського засобу, що зареєстрований компетентним органом Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, лікарського засобу, що за централізованою процедурою зареєстрований компетентним органом Європейського Союзу, а також можливість внесення змін у реєстраційне досьє такого лікарського засобу за спрощеною процедурою, шляхом прийняття змін до Порядку (Порядок N 1245).

II півріччя 2017 року

Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції МОЗ України

".

 

Начальник Управління
фармацевтичної діяльності
та якості фармацевтичної продукції

Т. М. Лясковський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали