МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 травня 2018 року N 869

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 12 січня 2018 року N 62 (План N 62) (далі - План), доповнивши його новими позиціями, що додаються.

2. Управлінню громадського здоров'я (Руденко І. С.) забезпечити оприлюднення змін до Плану (План N 62) на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
10 травня 2018 року N 869

Зміни
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (План N 62)

N

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття проекту регуляторного акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення

1

2

3

4

5

 

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері протидії поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ"

Проект Закону України розроблено з метою здійснення контролю епідемії ВІЛ-інфекції в Україні шляхом створення законних підстав та умов для прийняття актів Кабінету Міністрів України та галузевих стандартів МОЗ відповідно до вимог міжнародних документів, гармонізації нормативно-правових актів України із міжнародними документами

IV квартал 2018 року

Управління громадського здоров'я

 

В. о. начальника Управління
громадського здоров'я

С. Платов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали