Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 січня 2019 року N 14

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

На виконання частин третьої та четвертої статті 7 Закону України "Про засади державної політики у сфері господарської діяльності" щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами наказую:

1. Внести до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 р. N 1350, зміни, що додаються.

2. Управлінню адміністративно-господарського та організаційного забезпечення (Єрко І. А.) внести відповідні відмітки в архівні справи.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Л. М. Гриневич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
09 січня 2019 року N 14

Зміни до Плану діяльностіМіністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Доповнити План діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 N 1350, пунктами 16 - 17 такого змісту:

N з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Строк підготовки регуляторного акта

Назва структурного підрозділу (ЦОВВ та їх структурного підрозділу), що розроблятимуть регуляторний акт

1

2

3

4

5

16.

Проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Порядку забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти"

Проект наказу розроблено на виконання пункту 4 статті 56 Закону України від 05.09.2017 N 2145-VIII "Про освіту" (Закон N 2145-VIII), абзацу третього пункту 1 Примірного положення про користування гуртожитками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. N 498 (Постанова N 498)

Квітень 2019

Міністерство освіти і науки України, департамент професійної освіти

17.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Типового договору про здобуття професійної (професійно-технічної) освіти за дуальною формою"

Підставою для розроблення проекту постанови Кабінету Міністрів України є пункт 10 статті 9 Закону України "Про освіту" (Закон N 2145-VIII)

Квітень 2019

Міністерство освіти і науки України, директорат професійної освіти

 

Директор департаменту
професійної освіти

М. С. Кучинський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали