Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 травня 2019 року N 690

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

На виконання частин третьої та четвертої статті 7 Закону України "Про засади державної політики у сфері господарської діяльності" щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами наказую:

1. Внести до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 N 1350 (План N 1350), зміни, що додаються.

2. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І. А.) внести відповідні відмітки в архівні справи.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Л. М. Гриневич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
21 травня 2019 року N 690

Зміни до Плану діяльностіМіністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (План N 1350)

Доповнити План діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 N 1350 (План N 1350), пунктом 26 такого змісту:

N з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Строк підготовки регуляторного акта

Назва структурного підрозділу (ЦОВВ та їх структурного підрозділу), що розроблятимуть регуляторний акт

1

2

3

4

5

26.

Проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Порядку підтвердження відповідності навчальних видань, засобів навчання і обладнання державним освітнім стандартам, психолого-педагогічним вимогам"

Підставою для розроблення проекту наказу є підпункт 69 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року N 630 (Постанова N 630) (зі змінами)

травень - червень 2019

Міністерство освіти і науки України, директорат дошкільної та шкільної освіти

 

Т. в. о генерального директора
директорату дошкільної та
шкільної освіти

Г. М. Красноступ
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали