Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проєктів регуляторних актів на 2019 рік

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 грудня 2019 року N 1615

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проєктів регуляторних актів на 2019 рік

На виконання частин третьої та четвертої статті 7 Закону України "Про засади державної політики у сфері господарської діяльності" щодо забезпечення планування діяльності підготовки проєктів регуляторних актів регуляторними органами наказую:

1. Внести до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки, з підготовки проєктів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 N 1350 (План N 1350), зміни, що додаються.

2. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І. А.) внести відповідні відмітки в архіві справ.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Стадного Є. А.

 

Т. в. о. Міністра

М. Ярмистий

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
23 грудня 2019 року N 1615

Зміни до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки, з підготовки проєктів регуляторних актів на 2019 рік (План N 1350)

Доповнити План діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки, з підготовки проєктів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 N 1350 (План N 1350), пунктом 46 такого змісту:

N з/п

Назва проєкту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Строк підготовки регуляторного акта

Назва структурного підрозділу (ЦОВВ та їх структурного підрозділу, що розроблятимуть регуляторний акт

1

2

3

4

5

46.

Проєкт наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти України в 2020 році"

Підставою для розробки наказу Міністерства освіти і науки України від 30 жовтня 2019 року N 1350 "Про затвердження Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти України в 2020 році" (далі - наказ) є стаття 43 Закону України "Про фахову передвищу освіту" (Закон N 2745-VIII)

вересень - жовтень 2019 року

Міністерство освіти і науки України, директорат вищої освіти і освіти дорослих

 

Генеральний директор
директорату вищої освіти
і освіти дорослих

О. Шаров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали