МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 листопада 2011 року N 470

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

На виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів центральними органами виконавчої влади наказую:

Внести зміни до Плану діяльності Міністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 29.04.2011 N 163 (План N 163), доповнивши його пунктом 19 у редакції, що додається.

 

Перший заступник Міністра

В. Надрага

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики
25.11.2011 N 470

Зміни до Плану діяльностіМіністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (План N 163)

19.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку визначення класу професійного ризику виробництва за видами економічної діяльності"

Приведення порядку визначення класу професійного ризику виробництва за видами економічної діяльності у відповідність до вимог Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та з метою його удосконалення.

Департамент соціального страхування та партнерства

Протягом року

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали