МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 січня 2012 року N 20

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

З метою виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів центральними органами виконавчої влади наказую:

Внести зміни до Плану діяльності Міністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16.12.2011 N 555 (План N 555), доповнивши його пунктом 5 у редакції, що додається.

 

Віце-прем'єр-міністр
України - Міністр

С. Тігіпко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України
18.01.2012 N 20

Зміни до Плану діяльностіМіністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 555)

5.

Проект наказу Мінсоцполітики "Деякі питання придбання технічних та інших засобів реабілітації"

Метою розробки проекту наказу є визначення чітких кваліфікаційних вимог підприємств, які претендують на виготовлення, поставку, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації.

Департамент соціального захисту інвалідів

I квартал 2012 року

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали