НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 14 червня 2012 року N 293

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Внести до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого рішенням НКРЗІ від 29.12.2011 N 21 (План N 21), зміни, доповнивши його новими пунктами згідно з додатком.

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті НКРЗІ та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації" (офіційне видання).

 

Голова

П. Яцук


 

Додаток
до рішення НКРЗІ
14.06.2012 N 293


Зміни, що вносяться до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 21)

N п/п

Назва та вид регуляторного акта

Мета прийняття

Строки підготовки проекту

Підрозділ, відповідальний за розроблення

37

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Законопроектом пропонується спрощення умов користування радіочастотним ресурсом, зменшення кількості дозвільних документів та скорочення термінів проходження процедур для отримання права на користування радіочастотним ресурсом України.

II - III квартал

Департамент правового забезпечення
Департамент регулювання та ліцензування

38

Рішення "Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" та підрозділів органів внутрішніх справ України з питань виявлення та припинення порушень законодавства у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України у смугах радіочастот загального користування".

Врегулювання та приведення у відповідність до чинного законодавства порядку взаємодії структурних підрозділів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" та підрозділів органів внутрішніх справ України, при проведенні заходів щодо виявлення та припинення порушень законодавства у сфері телекомунікацій, інформатизації та користування радіочастотним ресурсом України у смугах радіочастот загального користування.

II - III квартал

Департамент державного нагляду
Департамент правового забезпечення


 

Директор Департаменту
правового забезпечення

В. Володін

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали