ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 705

Про внесення змін до Плану роботи Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на 2011 рік

Відповідно до підпункту 10 пункту 10 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2010 року N 157, статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та враховуючи пропозиції членів Комісії та керівників самостійних структурних підрозділів щодо внесення змін до Плану роботи Держфінпослуг на 2011 рік, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Внести зміни до Плану роботи Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на 2011 рік, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 09.12.2010 N 939 (із змінами та доповненнями), згідно з додатком.

2. Директорам департаментів, керівникам інших структурних підрозділів забезпечити виконання планових завдань у встановлені терміни.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Голови.

 

В. о. Голови Комісії

А. Литвин

 

Протокол засідання Комісії
від 24 листопада 2011 р. N 683

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
24.11.2011 N 705

Зміни до Плану роботи Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на 2011 рік, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 09.12.2010 N 939

N з/п

Найменування завдань (робіт, заходів, питань)

Підстава (мета, обґрунтування)

Відповідальні за підготовку

Термін виконання
(місяць)

Зміни, що стосуються внесення нових завдань до Плану

Проекти нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України

1.

Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження страхової діяльності, затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 N 40 (щодо внесення плати за переоформлення ліцензії на провадження страхової діяльності)

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 вересня 2011 року N 892-р "Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, що надаються Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг" (Перелік N 892-р)

Департамент реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур

грудень

Зміни, що стосуються виключення завдань з Плану

Проекти нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України

2.

Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження страхової діяльності, затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 N 40 (нова редакція)

Ініціативне, з метою удосконалення державного регулювання діяльності з надання страхових послуг

Департамент реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур

листопад

Методичне забезпечення діяльності фінансових установ

3.

Розробка схеми карти ризиків для запровадження "Ризик-профілів" страхових компаній і агрегування елементів ризиків в інтегральну оцінку ризику

На виконання Концепції запровадження пруденційного нагляду за небанківськими фінансовими установами та Програми розвитку системи пруденційного нагляду за небанківськими фінансовими установами, затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 15.07.2010 N 585

Департамент стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами

листопад

 

Заступник Голови

М. Лутак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали