ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 листопада 2017 року N 151

Про внесення змін до Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік

Відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", з метою оптимізації здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік та на підставі звернень органів державного нагляду (контролю) щодо виправлення технічних помилок наказую:

1. Внести Зміни до Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік (План N 139) (далі - Зміни) з метою виправлення технічних помилок згідно додатка*.


* Не наводиться.

2. Департаменту правової роботи і державного нагляду та контролю (Барбелюк О. Б.) та Управлінню інформаційно-організаційного забезпечення діяльності служби (Жерибор Т. В.) забезпечити розміщення зазначених у пункті 1 цього наказу Змін на офіційному веб-сайті Державної регуляторної служби України (drs.gov.ua) та сайті Пілотного модулю планування заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС (ias.brdo.com.ua).

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

К. М. Ляпіна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали