МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2018 року N 74

Про внесення змін до положень про структурні підрозділи Управління внутрішнього аудиту Міністерства аграрної політики та продовольства України

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119 (Постанова N 1119), наказую:

1. Внести до положень про структурні підрозділи Управління внутрішнього аудиту Міністерства аграрної політики та продовольства України, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 березня 2017 року N 128 (Положення N 128), такі зміни:

1) у Положенні про відділ аудиту діяльності Міністерства та бюджетних установ і організацій Управління внутрішнього аудиту Міністерства аграрної політики та продовольства України (Положення N 128):

пункт 5.4 виключити.

У зв'язку з цим пункти 5.5 - 5.10 вважати відповідно пунктами 5.4 - 5.9;

у пункті 5.4 слова "заступник начальника Відділу, а у разі відсутності заступника начальника Відділу - працівник Відділу, на якого покладено виконання обов'язків у встановленому порядку." замінити словами "працівник Відділу, який визначений начальником Управління або наказом Державного секретаря.";

2) у Положенні про відділ аудиту діяльності державних підприємств Управління внутрішнього аудиту Міністерства аграрної політики та продовольства України (Положення N 128):

пункт 5.4 виключити.

У зв'язку з цим пункти 5.5 - 5.10 вважати відповідно пунктами 5.4 - 5.9;

у пункті 5.4 слова "заступник начальника Відділу, а у разі відсутності заступника начальника Відділу - працівник Відділу, на якого покладено виконання обов'язків у встановленому порядку." замінити словами "працівник Відділу, який визначений начальником Управління або наказом Державного секретаря.".

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Державний секретар

В. Андронов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали