ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.08.2011 р. N 350

Про внесення змін до Положення про апарат Волинської обласної державної адміністрації

Відповідно до статей 2, 6, 41, 44 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Регламенту Волинської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 17 серпня 2011 року N 335 (Розпорядження N 335), унести до Положення про апарат Волинської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14 січня 2011 року N 11, такі зміни:

1. Пункт 2 Положення доповнити підпунктами 2.9, 2.10 наступного змісту:

"2.9. Організація доступу до публічної інформації, забезпечення розгляду, опрацювання, обліку, систематизації, аналізу та контролю за своєчасним наданням відповідей на запити на інформацію, що надходить до обласної державної адміністрації, надання консультаційної допомоги під час оформлення таких запитів, відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

2.10. Забезпечення надання громадянам первинної безоплатної правової допомоги відповідно до вимог Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (Закон N 3460-VI) з питань, віднесених до компетенції апарату облдержадміністрації".

2. Підпункт 6.4 пункту 6 Положення доповнити абзацом 20 такого змісту:

"- здійснює контроль за порядком доступу до публічної інформації в обласній державній адміністрації відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

3. Головам районних державних адміністрацій у місячний термін привести положення про апарати райдержадміністрацій у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали