Додаткова копія: Про внесення змін до Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.11.2017

м. Київ

N 3428/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
07 листопада 2017 р. за N 1351/31219

Про внесення змін до Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження

Відповідно до частини першої статті 8 (Закон N 1404-VIII) та абзацу другого частини першої статті 9 Закону України "Про виконавче провадження" (Закон N 1404-VIII)

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 05 серпня 2016 року N 2432/5 (Положення N 2432/5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2016 року за N 1126/29256, такі зміни:

у розділі X:

абзац другий пункту 2 після слів "Єдиного реєстру боржників" доповнити словами "та боржників за виконавчими провадженнями про стягнення періодичних платежів (аліментів) за наявності заборгованості з відповідних платежів понад три місяці";

пункт 5 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Інформація щодо боржників за виконавчими провадженнями про стягнення періодичних платежів (аліментів), які були зареєстровані в Єдиному державному реєстрі виконавчих проваджень, відображається в Єдиному реєстрі боржників після їх перенесення до Системи за умови внесення виконавцем відомостей про наявність заборгованості з відповідних платежів понад три місяці.";

пункт 9 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Окремо в Єдиному реєстрі боржників розміщується загальний перелік боржників, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці.".

2. Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Міністерства юстиції України (Олійник О. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Шкляра С. В.

 

Міністр

П. Петренко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали