МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 липня 2012 року N 463

Про внесення змін до Положення про Галузеву комісію Міністерства енергетики та вугільної промисловості та наказу Міненерговугілля від 29 березня 2011 року N 30

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2011 N 153 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового покриття витрат вугледобувних підприємств, що включаються до собівартості готової товарної вугільної продукції" (Постанова N 153), з метою належного опрацювання питань щодо управління бюджетними асигнуваннями, передбаченими у державному бюджеті на підтримку вугільної галузі, а також оптимізації управління корпоративними правами держави підприємств вугільної галузі наказую:

1. Пункт 2.2 Положення про Галузеву комісію Міністерства енергетики та вугільної промисловості, затвердженого наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 28.03.2011 N 29 (Положення N 29), доповнити пунктом 2.2.2 такого змісту:

"2.2.2. Визначає для кожного вугледобувного підприємства:

прогнозовану вартість продукції виходячи з її асортименту, показників якості та прогнозованої ціни.

прогнозовані витрати, що включаються до собівартості продукції, без урахування суми амортизаційних відрахувань, нарахованих на основні засоби, що придбані за рахунок бюджетних коштів.".

У зв'язку з цим пункти 2.2.2 та 2.2.3 вважати пунктами 2.2.3 та 2.2.4 відповідно.

2. Доповнити наказ Міненерговугілля від 29.03.2011 N 30 "Про надання права першого та другого підписів на документах Міненерговугілля" (Наказ N 30) пунктом 8 такого змісту:

"8. Уповноважити першого заступника Міністра Поповича І. М. на підписання завдань на голосування уповноваженій особі, яка представляє інтереси держави в особі Міненерговугілля на загальних зборах та наглядових радах товариств вугільної галузі, корпоративні права яких належать державі в особі Міненерговугілля; на затвердження окремих щомісячних показників діяльності вугледобувних підприємств, у тому числі обсягу продукції.".

У зв'язку з цим пункти 8 - 11 вважати пунктами 9 - 12 відповідно.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Поповича І. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали