ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять друга сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2018 р. N 926

Про внесення змін до Положення про грант на здобуття загальної середньої освіти у навчальних закладах, що не належать до комунальної власності територіальної громади м. Житомира

З метою удосконалення фінансування галузі освіти м. Житомира, упорядкування першочергових заходів у системі освіти, забезпечення дотримання п. 7 ст. 22 Закону України "Про освіту" (Закон N 2145-VIII) щодо рівних прав і обов'язків закладів освіти всіх форм власності у провадженні освітньої діяльності, задля підтримки учнів навчальних закладів, що не належать до комунальної власності територіальної громади м Житомира, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести зміни у розділ III "Визначення розміру гранту" Положення про грант на здобуття загальної середньої освіти у навчальних закладах, що не належать до комунальної власності територіальної громади м. Житомира (Програма N 35), затвердженого рішенням міської ради від 09.02.2016 N 67 "Про внесення змін і доповнень до міської цільової програми розвитку освіти міста Житомира на період 2016 - 2018 років" (Рішення N 67), а саме:

1.1. Викласти п. 3.1 у такій редакції: "Розмір гранту щорічно встановлюється виконавчим комітетом Житомирської міської ради в залежності від розміру нормативу бюджетного забезпечення - 60 % від встановленого нормативу бюджетного забезпечення одного учня на відповідний бюджетний рік".

1.2. Викласти п. 3.2 у такій редакції: "Розмір гранту для учнів, які навчаються за інклюзивною формою навчання, становить 200 % від встановленого нормативу бюджетного забезпечення одного учня на відповідний бюджетний рік".

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.

 

Міський голова

С. І. Сухомлин
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали