ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 жовтня 2011 року N 212

Про внесення змін до Положення про колегію Державної служби фінансового моніторингу України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 р. N 1038 "Про внесення зміни до пункту 6 Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації" (Постанова N 1038) наказую:

1. Внести наступні зміни до Положення про колегію Державної служби фінансового моніторингу України, затвердженого наказом Держфінмоніторингу України від 19.05.2011 р. N 85 (далі - Положення):

1.1. Пункт 3.1 Положення викласти у новій редакції:

"3.1. До складу колегії входять Голова Держфінмоніторингу України (голова колегії), перший заступник та заступник Голови Держфінмоніторингу України за посадою, визначені посадові особи Міністерства фінансів України, можуть входити керівники самостійних структурних підрозділів Держфінмоніторингу України, а також за згодою - представники інших державних органів, Адміністрації Президента України, наукових і навчальних закладів, громадських організацій, всеукраїнських профспілок, їх об'єднань та всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців, інші особи".

1.2. Пункти 3.2 та 3.3 Положення виключити.

2. Управлінню контролю та адміністративно-господарської роботи (Хоменко А. П.) довести цей наказ до відома заступників Голови та керівників самостійних структурних підрозділів Державної служби фінансового моніторингу України.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

С. Г. Гуржій

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали