ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2011 р. N 639

Про внесення змін до Положення про колегію облдержадміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 липня 2011 р. N 831 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 р. N 1569" (Постанова N 831) внести такі зміни до Положення про колегію Тернопільської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 18 листопада 2008 року N 860:

1. Пункт 2 викласти у такій редакції:

"2. Колегія обласної державної адміністрації є консультативно-дорадчим органом і утворюється для підготовки рекомендацій щодо виконання обласною державною адміністрацією своїх завдань, погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів її діяльності".

2. Пункт 4 після слів "про утворення" доповнити словами:

" або ліквідацію".

3. Пункт 10 викласти у такій редакції:

"10. Затверджений план засідань колегії розсилається не пізніше ніж за два тижні до початку року та щомісяця план підготовки чергового засідання членам колегії, керівникам структурних підрозділів обласної держадміністрації, територіальних органів, підприємств, установ та організацій, районним державним адміністраціям".

4. Пункт 17 викласти в такій редакції:

"17. Заступники голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальні за підготовку питань, що розглядаються на засіданні колегії, узгоджують та координують роботу інших структурних підрозділів, та органів виконавчої влади, залучених до підготовки необхідних матеріалів".

5. У пункті 28:

абзац перший викласти у такій редакції:

"28. Рішення колегії можуть бути реалізовані шляхом видання відповідного розпорядчого документа голови обласної держадміністрації";

абзац другий виключити;

в абзаці четвертому слово "організаційних" виключити.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали