ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.01.2012 р. N 85

Про внесення змін до Положення про комісію щодо координації діяльності органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за дотриманням на малих вугледобувних підприємствах області приватної форми власності законодавства у галузі охорони праці та її складу

Відповідно до п. 9 частини першої ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Внести зміни до Положення про комісію щодо координації діяльності органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за дотриманням на малих вугледобувних підприємствах області приватної форми власності законодавства у галузі охорони праці, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 29.11.2011 N 1578 (Розпорядження N 1578), виклавши пункт 6 у такій редакції:

"6. Комісія діє у складі голови, співголови та двох заступників голови Комісії, секретаря та членів Комісії. Її персональний склад затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації".

2. Ввести до складу комісії:

Поповича
Ігоря Миколайовича

-

першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України, співголовою комісії (за згодою)

Гвоздика
Володимира Володимировича

-

керівника ТОВ "Донбасвугілляінвест", членом комісії (за згодою)

Ковальова
Миколу Павловича

-

заступника начальника Управління виробничих програм - начальника відділу виробничих програм Департаменту вугільної промисловості Міненерговугілля, членом комісії (за згодою)

Тананакіна
Миколу Володимировича

-

керівника ТОВ "Ремавтоматика", членом комісії (за згодою).


 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали