Про внесення змін до Положення про Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

Наказ Головного територіального управління юстиції у Полтавській області
від 22 лютого 2017 року N 96/1

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області
22 лютого 2017 р. за N 37/2484

Відповідно до пункту 2 Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року N 1128 (Постанова N 1128) (із змінами) наказую:

1. Внести зміни до пункту 7 розділу III Положення про Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Полтавській області від 31 травня 2016 року N 166/4 (Положення N 166/4), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 31 травня 2016 року за N 39/2278 (із змінами), виклавши абзаци другий та третій в такій редакції:

"Участь у засіданні комісії на постійній основі можуть брати погоджені Міністерством юстиції України представники неурядових організацій, що представляють та захищають інтереси бізнесу в Україні, а також представники Ради бізнес-омбудсмена під час розгляду скарг суб'єктів підприємництва, які також знаходяться в провадженні Ради бізнес-омбудсмена.

Особи, вказані в абзаці другому цього пункту, під час засідання мають право:".

У зв'язку з цим абзаци третій - шостий вважати відповідно абзацами четвертим - сьомим.

2. Заступнику начальника головного територіального управління з питань державної реєстрації - начальнику Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (Григор'євій Л. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами) та забезпечити його опублікування у засобах масової інформації.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. начальника управління

Д. В. Бриндак
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали