Про внесення змін до Положення про Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

Наказ Головного територіального управління юстиції у Полтавській області
від 11 січня 2017 року N 8/1

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області
11 січня 2017 р. за N 3/2450

Відповідно до пункту 2 Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року N 1128 (Постанова N 1128) (із змінами), наказую:

1. Доповнити пункт 7 розділу III Положення про Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Полтавській області від 31 травня 2016 року N 166/4 (Положення N 166/4), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 31 травня 2016 року за N 39/2278 (із змінами), новими абзацами такого змісту:

"Участь у засіданні Комісії на постійній основі можуть брати погоджені Міністерством юстиції України представники неурядових організацій, що представляють та захищають інтереси бізнесу в Україні, які під час засідання мають право:

ознайомлюватись з матеріалами, поданими на розгляд Комісії;

задавати питання по суті скарги скаржнику та/або його представнику, суб'єкту оскарження та іншим заінтересованим особам, запрошеним на засідання Комісії;

подавати пропозиції, висловлювати власну думку з питань, що розглядаються.

Під час проведення засідання Комісії за спільним узгодженим рішенням скаржника (його представника) та суб'єкта оскарження останніми може проводитися відеофіксація роботи Комісії з питання, що розглядається, крім заслуховування доповідей членів Комісії, внесення пропозицій членами Комісії, їх обговорення, голосування.".

2. В. о. заступника начальника головного територіального управління з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (Зезекалу Б. І.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерства та інших органів виконавчої влади" (із змінами) та забезпечити його опублікування у засобах масової інформації.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. начальника управління

Д. В. Бриндак
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали