ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2012 р. N Р-259/0/3-12

Про внесення змін до Положення про координаційну раду облдержадміністрації з питань розвитку підприємництва

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну підтримку малого підприємництва", відповідно до наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 18 жовтня 2000 року N 52 "Про затвердження Типового положення про координаційну раду (комітет, комісію) з питань розвитку підприємництва при місцевих органах виконавчої влади", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 листопада 2000 року за N 780/5001 (зі змінами та доповненнями):

1. Внести зміни до Положення про координаційну раду облдержадміністрації з питань розвитку підприємництва, затвердженогорозпорядженням голови облдержадміністрації від 10 січня 2011 року N Р-3/0/3-11 "Про координаційну раду облдержадміністрації з питань розвитку підприємництва" (Розпорядження N Р-3/0/3-11), виклавши пункт 6 у новій редакції:

"6. Раду очолює заступник голови облдержадміністрації. Голова ради має двох заступників: представників місцевого органу виконавчої влади та підприємницької громадськості".

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Муксімова А. О.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали