ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 липня 2018 року N 345

Про внесення змін до Положення про порядок надання службового житла й користування ним суддями, працівниками апаратів судів, працівниками Державної судової адміністрації України та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України

Відповідно до частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) та Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 22 жовтня 2010 р. N 12 (зі змінами і доповненнями), враховуючи положення Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", наказую:

1. Внести до Положення про порядок надання службового житла й користування ним суддями, працівниками апаратів судів, працівниками Державної судової адміністрації України та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 22.12.2017 N 1122 (Положення N 1122), зміни, що додаються.

2. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) довести до заступників Голови Державної судової адміністрації України, радника Голови Державної судової адміністрації України, керівників самостійних структурних підрозділів Державної судової адміністрації України та начальників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України копію цього наказу не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

3. Прес-службі (на правах сектору) (Пастухова В. М.) опублікувати на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" копію цього наказу не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його видання.

 

В. о. Голови

Л. Гізатуліна

 

Додаток
до наказу Державної судової адміністрації України
06.07.2018 N 345

Зміни, що вносяться до Положення про порядок надання службового житла й користування ним суддями, працівниками апаратів судів, працівниками Державної судової адміністрації України та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України (Положення N 1122)

1. Пункт 4 розділу II Положення викласти в наступній редакції:

"4. Заява реєструється секретарем комісії в книзі реєстрації заяв на надання службового житла (Додаток 2), яка ведеться в комісії установи.

До заяви додаються такі документи:

а) копія наказу про зарахування на посаду;

б) довідка про реєстрацію місця проживання судді та кожного члена сім'ї, видані виконавчим органом сільської, селищної, міської ради, сільським головою (у разі, коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) (далі - орган реєстрації), за формою, встановленою Кабінетом Міністрів України."

 

Начальник юридичного управління

Є. Пристрома
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали