ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 червня 2012 року N 58

Про внесення змін до Положення про порядок проведення атестації прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури України

На виконання Закону України від 13.04.2012 N 4652-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Кримінального процесуального кодексу України" (Закон N 4652-VI) та з метою удосконалення роботи зі службового атестування прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

Внести такі зміни до Положення про порядок проведення атестації прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури України, затвердженого наказом Генерального прокурора України від 12.09.2005 N 2958ц:

1. В абзаці 4 пункту 1 розділу I слова "помічника прокурора чи слідчого" замінити словами "прокурора прокуратури чи слідчого".

2. У пункті 3 розділу I слова "помічників прокурорів" замінити словами "прокурорів прокуратур", а слова "а в органах військової прокуратури - військових звань" виключити.

3. Підпункт 4.4 пункту 4 розділу I виключити, у зв'язку з цим підпункти 4.5, 4.6 та 4.7 вважати відповідно підпунктами 4.4, 4.5 та 4.6.

4. Підпункт 4.5 пункту 4 розділу I доповнити новим абзацом наступного змісту: "Як виняток та з дозволу керівника прокуратури обласного рівня, атестація працівників, які мають стаж роботи на посадах державних службовців в органах прокуратури понад один рік та виявили належний рівень професійної підготовки для самостійної роботи на посаді прокурора прокуратури чи слідчого, може проводитись без врахування строку стажування, визначеного в абзаці першому цього пункту".

5. У підпункті 1.2 пункту 1 розділу II слова "Дніпровського екологічного прокурора, військових прокурорів регіонів і Військово-Морських Сил України" замінити словами "спеціалізованих прокурорів (на правах обласних)".

6. У підпункті 1.3 пункту 1 розділу II слова "Дніпровським екологічним прокурором, військовими прокурорами регіонів і Військово-Морських Сил України" замінити словами "спеціалізованими прокурорами (на правах обласних)".

7. Підпункт 1.3 пункту 1 розділу II доповнити новим абзацом наступного змісту : "Керівництво атестаційними комісіями покласти безпосередньо на прокурорів обласного рівня та ректора Академії".

8. Абзац 7 пункту 2 розділу III викласти в такій редакції: "начальник Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері - на спеціалізованих прокурорів з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері (на правах обласних)".

9. В абзаці 4 пункту 3 розділу III слова "помічника прокурора чи слідчого" замінити словами "прокурора прокуратури чи слідчого прокуратури".

З наказом ознайомити заступників Генерального прокурора України, працівників центрального апарату, надіслати ректору Національної академії прокуратури України, прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військо-Морських Сил України, міським, районним, міжрайонним, районним у містах та прирівняним до них прокурорам, довести його до відома прокурорсько-слідчих працівників.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали