Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Положення про порядок ведення реєстру комерційних агентів (комерційних представників) банків

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 листопада 2019 року N 133

Про внесення змін до Положення про порядок ведення реєстру комерційних агентів (комерційних представників) банків

Відповідно до статей 7, 15, 56 Закону України "Про Національний банк України", статті 47 Закону України "Про банки і банківську діяльність", з метою вдосконалення нормативно-правових актів Національного банку України Правління Національного банку України постановляє:

1. У рядку 2.7 колонки "Примітки" таблиці додатка 1 до Положення про порядок ведення реєстру комерційних агентів (комерційних представників) банків, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 20 вересня 2012 року N 386 (Положення N 386), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 жовтня 2012 року за N 1720/22032 (зі змінами):

слова "пунктів приймання коштів" замінити словами "пунктів надання фінансових послуг";

цифри та слова "50 - діяльність з обміну валют (відкриті на підставі агентських угод пункти обміну іноземних валют)" виключити.

2. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Катерину Рожкову.

3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 

Голова

Я. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали