Додаткова копія: Про внесення змін до Положення про постійні комісії

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять п'ята сесія

РІШЕННЯ

від 10.10.2018 р. N 5

Про внесення змін до Положення про постійні комісії

Розглянувши пропозицію депутата Хмельницької міської ради від ВО "Батьківщина" Мельничука І. О., з метою забезпечення вільного доступу громадян до засідань постійних комісій Хмельницької міської ради VII скликання, підвищення прозорості та відкритості ради, відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), міська рада вирішила:

1. Внести зміни в Розділ 1 Положення про постійні комісії Хмельницької міської ради VII скликання, затверджене рішенням Хмельницької міської ради N 7 від 04.12.2015 (Положення N 7), виключивши з тексту друге речення п. 7 "За рішенням комісії може бути проведено закрите засідання з розгляду окремо визначеного питання".

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на секретаря міської ради М. Кривака.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв'язку з військовими частинами.

 

Міський голова

О. Симчишин
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали