Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Положення про регіональні представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

НАКАЗ

від 5 грудня 2014 року N 11/02-14

Про внесення змін до Положення про регіональні представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Відповідно до Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" наказую:

1. Внести до Положення про регіональні представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, затвердженого наказом Уповноваженого від 19.02.2013 N 14/02-13 (Положення N 14/02-13) (далі - Положення), такі зміни:

1.1 доповнити пункт 3 Положення абзацом другим такого змісту:

"Регіональним координаторам видаються посвідчення за підписом Уповноваженого за зразком, що додається. Виготовлення, видача та облік посвідчень здійснюються Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини."

1.2 доповнити Положення додатком (додається).

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Крикливенка Б. В.

 

Уповноважений Верховної
Ради України з прав людини

В. В. Лутковська

 

Додаток
до Положення про регіональні представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, затвердженого наказом Уповноваженого 19.02.2014 N 14/02-13 (Положення N 14/02-13)

ЗРАЗОК ПОСВІДЧЕННЯ

Перша сторона

  

 

 

 

 

 

 


Секретаріат Уповноваженого Верховної
Ради України з прав людини

ПОСВІДЧЕННЯ N 001-рп

ПРІЗВИЩЕ
ім'я, по батькові

регіональний координатор
взаємодії з громадськістю
в Київській області

                                                        дійсне до __.__.201_
                                                       підлягає поверненню

  Уповноважений з прав людини

            В. В. Лутковська


 

Друга сторона

Відповідно до Положення про регіональні представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, затвердженого наказом Уповноваженого від 19.02.2013 N 14-02/13 (Положення N 14/02-13), має право здійснювати моніторинг стану дотримання прав і свобод людини з правом:

• безперешкодно відвідувати без попереднього повідомлення про час і мету відвідування органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також місця, в яких особи примусово тримаються або можуть триматися за судовим рішенням або рішенням адміністративного органу відповідно до закону, зазначені у пункті 8 статті 13 Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" Опитувати осіб, які перебувають у цих місцях, за відсутності третіх осіб та за умов, що виключають можливість прослуховування чи підслуховування, з метою отримання інформації стосовно поводження з цими особами і умов їх тримання;

• ознайомлюватися з документами та отримувати їх копії в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, органах прокуратури, включаючи справи, які перебувають в судах;

• використовувати під час відвідувань засоби фото-, відео-, аудіофіксації.

Вся інформація, отримана в результаті здійснення моніторингу, передається виключно Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.


 

 
 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали