ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2018 р. N 183

Про внесення змін до Положення про Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування" (Закон N 1764-VIII), постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 N 887 "Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації" (Постанова N 887):

1. Внести зміни до Положення про Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 24.11.2017 N 616 "Про затвердження Положення та структури Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації" (Розпорядження N 616), виклавши пункт 14 у новій редакції:

"14. Управління утримується за рахунок бюджетних коштів, отриманих від надання послуг відповідно до чинного законодавства, які зараховуються до доходів спеціального фонду державного бюджету як власні надходження.".

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали