Додаткова копія: Про внесення змін до Положення про використання повітряного простору України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 квітня 2019 р. N 374

Київ

Про внесення змін до Положення про використання повітряного простору України

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Положення про використання повітряного простору України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. N 954 (Постанова N 954) (Офіційний вісник України, 2017 р., N 101, ст. 3118), такі зміни:

1) підпункт 2 пункту 30 після слів "конституційного ладу" доповнити словами ", а також на нерегулярні рейси (польоти) між пунктами відправлення, розташованими на території України, та пунктами призначення, розташованими на території держави-агресора, та у зворотному напрямку (за винятком рейсів (польотів), необхідних для забезпечення діяльності місій міжнародних організацій - Організації Об'єднаних Націй, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Червоного Хреста)";

2) абзац другий пункту 33 після слів "на запит" доповнити словами "МВС, Національної поліції, Адміністрації Держприкордонслужби,".

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади у тримісячний строк привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 21
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали