Додаткова копія: Про внесення змін до Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 липня 2018 року N 76

Про внесення змін до Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України

Відповідно до статей 6, 7, 15, 55, 56 Закону України "Про Національний банк України", статей 35, 66, 67 Закону України "Про банки і банківську діяльність", з метою здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до розділу III Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 22 грудня 2017 року N 141 (Положення N 141) (зі змінами), такі зміни:

1) у пункті 25:

у підпункті 1 цифри і слово "10 липня" замінити цифрами і словом "01 серпня";

у підпункті 2 цифри і слово "10 серпня" замінити цифрами і словом "17 серпня";

2) пункт 26 викласти в такій редакції:

"26. Банки, що отримали вимогу Національного банку, зазначену в пункті 25 розділу III цього Положення, подають до Національного банку програму капіталізації, складену згідно з вимогами, установленими в додатку до цього Положення, та/або заходи для підтримки або відновлення рівня достатності капіталу до 15 вересня поточного року.".

2. Департаменту методології (Іваненко Н. В.) після офіційного опублікування довести до відома банків України інформацію про прийняття цієї постанови.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Рожкову К. В.

4. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 

Голова

Я. В. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали