КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 18 жовтня 2011 року N 11/47

Про внесення змін до Порядку формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга", та шляхи реалізації програми

Рішення введено в дію наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 26 жовтня 2011 року N 308 (Наказ N 308)

Заслухавши та обговоривши інформацію про внесення змін до Порядку формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга", та шляхи реалізації програми, колегія зазначає, що відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку випуску видавничої продукції на умовах державного замовлення" N 3352-VI (Закон N 3352-VI), яким Закон України "Про видавничу справу" доповнено новою статтею 261, виникла необхідність у підготовці проекту рішення Уряду щодо затвердження порядків формування державного замовлення на випуск видавничої продукції та розповсюдження видавничої продукції, випущеної за державним замовленням.

Головною метою затвердження зазначених порядків є встановлення та регулювання взаємовідносин між замовниками і виконавцями державного замовлення.

Колегією підтримано пропозицію щодо доцільності проведення виставки-презентації видавничих проектів вітчизняних видавництв з метою вивчення можливостей кожного видавництва та наявного творчого потенціалу вітчизняного книговидання.

Також колегією зазначено про необхідність ініціювати започаткування окремого енциклопедичного проекту.

Колегія ухвалила:

1. Інформацію про внесення змін до Порядку формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга", та шляхи реалізації програми взяти до відома.

2. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.), фінансово-економічному департаменту (Бартош Н. В.), юридичному відділу (Новікова Д. В.), відділу законопроектної роботи (Красноступ Г. М.):

2.1. Направити доопрацьований проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядків формування державного замовлення на випуск видавничої продукції та розповсюдження видавничої продукції, випущеної за державним замовленням" до заінтересованих органів та на правову експертизу до Міністерства юстиції України.

2.2. Подати на розгляд Кабінету Міністрів України проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядків формування державного замовлення на випуск видавничої продукції та розповсюдження видавничої продукції, випущеної за державним замовленням" в установленому порядку.

2.3. Після прийняття постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядків формування державного замовлення на випуск видавничої продукції та розповсюдження видавничої продукції, випущеної за державним замовленням" в установленому порядку внести зміни до наказу від 11.03.2009 N 89 "Про затвердження Порядку формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга", та шляхи реалізації програми", зареєстрованого Мін'юстом України 29.07.2009 за N 713/16729.

3. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.):

3.1. До 7 грудня 2011 року організувати проведення виставки-презентації видавничих проектів вітчизняних видавництв;

3.2. До 20 грудня 2011 року опрацювати разом з Інститутом енциклопедичних досліджень НАН України питання про започаткування випуску Великої української енциклопедії та підготувати відповідне звернення до Кабінету Міністрів України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали