ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 11.04.2012 р. N 17

Про внесення змін до Порядку надання дозволу на проведення переобладнання або перепланування будинків, квартир, житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Державними будівельними нормами ДБН В.2.2-15-2005 "Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення", ДБН В.3.2-2-2009 "Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт", законів України "Про архітектурну діяльність", "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Порядку надання дозволу на проведення переобладнання або перепланування будинків, квартир, житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках, затвердженого рішенням шостої сесії міської ради від 27.04.2011 р. N 15 (Порядок N 15):

1.1. Абзац 8 пункту 4 викласти у новій редакції: "технічний висновок про можливість проведення робіт із переобладнання або перепланування у відповідності до вимог ДБН В.2.2-15-2005 "Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення" та ДБН В.3.2-2-2009 "Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт", виконаний архітектором (інженером), який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, або під його керівництвом";

1.2. Пункт 6 викласти у новій редакції: "У проекті рішення виконавчого комітету обов'язково зазначається про необхідність проводити роботи з переобладнання або перепланування відповідно до проекту, який має бути розроблений архітектором (інженером), який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, або під його керівництвом, з дотриманням вимог чинних будівельних норм і правил (ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення", ДБН В.2.2-20-2001 "Газопостачання", ДБН А.2.2-3-2004 "Проектування. Склад, порядок погодження та затвердження проектної документації", ДБН В.3.2-2-2009 "Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт" та інші)";

1.3. Пункт 9 викласти у новій редакції: "З метою отримання уточненого технічного паспорту об'єкту після завершення робіт із переобладнання або перепланування його власник або наймач має подати до Хмельницького бюро технічної інвентаризації підписаний ним та проектантом документ про підтвердження відповідності проекту проведених робіт із переобладнання або перепланування.

У випадку розгляду питань самочинного перепланування або переобладнання постійно діючою комісією з питань самочинного будівництва документом про підтвердження відповідності державним будівельним нормам проведених робіт із переобладнання або перепланування є технічний висновок спеціалізованої проектної організації, який подавався на розгляд комісії з питань самочинного будівництва".

1.4. Абзац 1 пункту 10 викласти у новій редакції: "Проектант під час проектування має враховувати, що під час проведення робіт із перепланування або переобладнання забороняється:"

2. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 11 та 12.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця та начальника управління архітектури та містобудування В. Дунаєвського.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали