Про внесення змін до Порядку надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 12 серпня 2011 року N 994

Зареєстровано у Головному управлінні юстиції у Луганській області
25 серпня 2011 р. за N 67/1160

Відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою удосконалення механізму надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету:

1. Внести до Порядку надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету (далі - Порядок), затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 29.08.2007 N 1093 (зі змінами), зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Луганській області 23.10.2007 за N 35/828, такі зміни:

у пункті 3:

абзац перший після слів "голови обласної ради та його заступників" доповнити словами "за підсумками особистого прийому";

абзаци сьомий після слів "державного бюджету" та восьмий після слів "районного бюджетів" доповнити словами "із зазначенням дати звернення, результатів розгляду, а у разі відмови - причин відмови";

доповнити Порядок пунктом 5 такого змісту:

"5. У разі неспроможності громадянина через хворобу або з інших поважних причин самостійно здійснити збір документів, зазначених у пункті 3 Порядку, виконкоми міських рад міст обласного значення або райдержадміністрації вживають заходів щодо збору цих документів".

У зв'язку із цим пункти 5 - 10 вважати відповідно пунктами 6 - 11.

2. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Кушелева А. В.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження в газеті "Наша газета" та інших засобах масової інформації.

3. Розпорядження набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації, але не раніше дня його оприлюднення в газеті "Наша газета".

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали