Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 жовтня 2017 р. N 765

Київ

Про внесення змін до Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. N 77 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 8, ст. 289; 2011 р., N 47, ст. 1914; 2017 р., N 2, ст. 44), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2017 р. N 765

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам

1. Пункт 4 після слів "уповноважений орган) або до" доповнити словами "виконавчих органів".

2. Пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Уповноважені органи, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад щомісяця складають списки осіб (із зазначенням пільгових категорій) для призначення пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу (далі - список).

Список, підписаний сільським, селищним, міським головою (іншою уповноваженою особою) та завірений печаткою, щомісяця до 2 числа подається уповноваженому органу.

Уповноважений орган звіряє список з інформацією, внесеною до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.".

3. Пункт 8 викласти в такій редакції:

"8. Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад щомісяця до 2 числа інформують уповноважені органи про зміни стосовно особи (реєстрація місця проживання, підключення житла до системи газо-, тепло-, електропостачання для опалення, смерть).

Уповноважений орган протягом десяти днів з дати затвердження списку інформує особу про призначення (непризначення) пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу.".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали