Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку найменування об'єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві

Прийняте за основу
(в першому читанні)

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 18 жовтня 2018 року N 1909/5973

Про внесення змін до Порядку найменування об'єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві

Відповідно до пункту 41 частини першої статті 26 та пункту 1 частини першої статті 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій" (Закон N 4865-VI), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року N 989 "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій" (Порядок N 989), Київська міська рада вирішила:

1. Внести до Порядку найменування об'єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 432/9920 (Порядок N 432/9920), такі зміни:

пункт 7 розділу I доповнити новими абзацами такого змісту:

"Зміна назви (перейменування) об'єктів міського підпорядкування, та питання, пов'язані з присвоєнням вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, бульварам, узвозам, проїздам, майданам, набережним імені (псевдоніму) фізичної особи, ювілейної та святкової дати, назви і дати історичної події, виходячи з необхідності залучення якомога більшої кількості заінтересованих учасників, здійснюється після проведення громадського обговорення у таких формах: громадські слухання та електронні консультації з громадськістю.

Пропозиції та зауваження під час проведення громадських слухань подаються в усній та письмовій формі, та у письмовій формі на поштову і електронну адреси, зазначені в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення. Під час проведення заходів у рамках громадських слухань ведеться протокол, у якому фіксуються висловлені в усній формі пропозиції і зауваження.".

2. Порядок найменування об'єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві, затверджений рішенням Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 432/9920 (Порядок N 432/9920) (із змінами, внесеними цим рішенням), застосовується до відносин, що виникають після набрання чинності цим рішенням. Пропозиції та подання щодо присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, подані до набрання чинності цим рішенням, розглядаються з урахуванням вимог цього рішення.

3. Київському міському голові привести свої акти у відповідність до цього рішення.

4. Це рішення Київської міської ради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали