Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку організації та проведення особистого прийому заявників

УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

НАКАЗ

від 16 вересня 2019 року N 89.15/19

Про внесення змін до Порядку організації та проведення особистого прийому заявників

Відповідно до статей 16, 17 Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини", статті 22 Закону України "Про звернення громадян", з метою сприяння реалізації громадянами, які проживають у віддалених від міста Києва адміністративно-територіальних регіонах, права на особистий прийом представниками Уповноваженого в регіонах та посадовими особами Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини наказую:

1. Внести наступні зміни до Порядку організації та проведення особистого прийому заявників Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, посадовими особами Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та регіональними представництвами Уповноваженого (далі - Порядок), затвердженого наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 04.10.2018 N 63/02-18 (Наказ N 63/02-18):

1.1. пункт 4.1 Порядку доповнити абзацом другим такого змісту:

"Представники Уповноваженого в регіонах та регіональні представники Уповноваженого проводять виїзні прийоми громадян у визначених адміністративно-територіальних одиницях України.";

1.2. пункт 4.2 Порядку викласти у такій редакції:

"Особистий прийом заявників у регіональній громадській приймальні регіональними представниками Уповноваженого проводиться у визначений час та день першого та третього тижня місяця.

Виїзні прийоми громадян представниками Уповноваженого в регіонах проводяться у визначений день кожного тижня місяця та у визначених адміністративно-територіальних одиницях України.

Виїзні прийоми громадян регіональними представниками Уповноваженого проводяться у визначений день другого і четвертого тижня та у визначених адміністративно-територіальних одиницях області.

Особистий прийом громадян у регіональних громадських приймальнях та виїзні прийоми громадян представниками Уповноваженого у регіонах і регіональними представниками Уповноваженого проводяться згідно із графіком, який затверджується Уповноваженим.

Інформація про місце, день та час проведення виїзного прийому представниками Уповноваженого у регіонах та регіональними представниками Уповноваженого розміщується на офіційному сайті Уповноваженого не пізніше ніж за три дні до дати прийому.

День виїзного прийому може бути перенесено на інший день."

2. Представникам Уповноваженого у регіонах подати до 25.09.2019 Відділу звернень та прийому громадян (Костюченко Н. П. Kostiuchenko@ombudsman.gov.ua) пропозиції до графіка особистого прийому.

3. Відділу звернень та прийому громадян (Костюченко Н. П.) до 30.09.2019 провести узагальнення пропозицій до графіка особистого прийому та подати проект графіка на затвердження Уповноваженому.

4. Управлінню документального забезпечення та контролю виконання (Дейнека В. В.) забезпечити ознайомлення з наказом представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

Уповноважений Верховної
Ради України з прав людини

Л. Денісова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали