Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку підготовки пропозицій до номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення, медичної техніки та інших товарів, робіт і послуг, що закуповуються на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру МОЗ України та Положення про Постійну робочу групу МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 лютого 2018 року N 322

Про внесення змін до Порядку підготовки пропозицій до номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення, медичної техніки та інших товарів, робіт і послуг, що закуповуються на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру МОЗ України та Положення про Постійну робочу групу МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), наказу МОЗ України від 17 січня 2017 року N 32 "Про затвердження положення про Постійну робочу групу МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель" (Положення N 32), протоколу Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель від 22 лютого 2018 року N 17 та у зв'язку з виробничою необхідністю наказую:

1. Внести до Порядку підготовки пропозицій до номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення, медичної техніки та інших товарів, робіт і послуг, що закуповуються на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру МОЗ України, затвердженого наказом МОЗ України від 07 березня 2017 року N 199, такі зміни:

1) пункт 6 викласти в такій редакції:

"6. Орієнтовна вартість предмета закупівлі, що закуповуватиметься на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру за державні кошти, у відповідному бюджетному році визначається з урахуванням ціни закупівлі попереднього року. У разі, якщо закупівля у попередньому році не проводилася, орієнтовна вартість визначається відповідно до інших загальновідомих джерел, пріоритетною визначається найнижча ціна.";

2) у тексті додатка слова "Реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення або" виключити.

2. Внести зміни до пункту 21 Положення про Постійну робочу групу МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель, затвердженого наказом МОЗ України від 17.01.2017 N 32 (Положення N 32) (у редакції наказу МОЗ України від 12.01.2018 N 60), виклавши його у такій редакції:

"21. Орієнтовна вартість предмета закупівлі, що закуповуватиметься на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру за державні кошти, у відповідному бюджетному році визначається з урахуванням ціни закупівлі попереднього року. У разі, якщо закупівля у попередньому році не проводилася, орієнтовна вартість визначається відповідно до інших загальновідомих джерел, пріоритетною визначається найнижча ціна.".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали