ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.11.2011 р. N 705

Про внесення змін до порядку подання матеріалів та їх висвітлення на офіційному Веб-сайті обласної державної адміністрації

З метою вдосконалення порядку подання матеріалів про діяльність обласної державної адміністрації для висвітлення їх на офіційному Веб-сайті, посилення персональної відповідальності керівників місцевих органів виконавчої влади за реалізацією державної політики щодо забезпечення доступу громадян до публічної інформації, керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 25, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Внести зміни до порядку подання матеріалів та їх висвітлення на офіційному Веб-сайті обласної державної адміністрації (далі - Порядок), затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 31 березня 2010 року N 318, виклавши пункти 2 - 4 у новій редакції:

"2. Матеріали повинні бути:

- актуальними і змістовними;

- з фотографіями;

- українською та російською мовами, а також англійською - за потребою;

- без орфографічних, пунктуаційних і стилістичних помилок;

- за підписом керівника структурного підрозділу обласної державної адміністрації, голови районної державної адміністрації.

3. Підготовлені матеріали в електронному вигляді з електронним цифровим підписом (печаткою) передаються (надсилаються) відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації з дотриманням періодичності, визначеної у додатку до цього Порядку.

4. Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації у день отримання або не пізніше наступного робочого дня розміщує в установленому порядку матеріали на офіційному Веб-сайті обласної державної адміністрації у відповідних розділах".

2. Заступникам голови обласної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату, головам районних державних адміністрацій:

2.1. Під персональну відповідальність забезпечувати неухильне дотримання Порядку.

2.2. До 21 листопада 2011 року надати до відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації оновлену інформацію до всіх розділів офіційного Веб-сайту обласної державної адміністрації, закріплених відповідно до Порядку.

2.3. Забезпечувати своєчасне надання необхідних матеріалів для висвітлення на офіційному Веб-сайті обласної державної адміністрації згідно з визначеною Порядком періодичністю.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали