Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та проведення їх державної реєстрації

Про внесення змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та проведення їх державної реєстрації

Наказ Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області
від 12 вересня 2018 року N 176/8

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області
13 вересня 2018 р. за N 34/1291

Відповідно до Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року N 55 (Постанова N 55), пункту 3 наказу Міністерства юстиції України від 31 травня 2018 року (Наказ N 1676/5) N 1776/5 "Про затвердження змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної реєстрації та Порядку скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правових актів, занесених до державного реєстру", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2018 року за N 648/32100, з метою приведення нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у відповідність до чинного законодавства України наказую:

1. Затвердити Зміни до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та проведення їх державної реєстрації, затвердженого наказом Головного управління юстиції у Закарпатській області від 02 лютого 2012 року за N 42/02-08 (Порядок N 42/02-08) (у редакції наказу Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області від 27 вересня 2016 року N 202/8 (Наказ N 202/8), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області 28 вересня 2016 року за N 27/1201), що додаються.

2. Відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти (Митровка Л. І.) забезпечити державну реєстрацію цього наказу в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області, але не раніше моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Хащу В. В.

 

Начальник управління

Є. Д. Когутич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області
12 вересня 2018 року N 176/8

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області
13 вересня 2018 року за N 34/1291

ЗМІНИ
до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та проведення їх державної реєстрації (Порядок N 42/02-08)

1. У розділі II:

1) в абзаці четвертому пункту 2.4 слова та цифри "пунктом 57 розділу II Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року N 1242" замінити словами та цифрами "пунктом 85 розділу II Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року N 55 (Постанова N 55)";

2) в абзаці п'ятому пункту 2.18 цифри "57" замінити цифрами "85 (Постанова N 55)";

3) в абзаці п'ятому пункту 2.19 цифри "50" замінити цифрами "46 (Постанова N 55)";

4) в абзаці третьому пункту 2.20 цифри "57" замінити цифрами "85 (Постанова N 55)".

2. У розділі III:

в абзаці першому пункту 3.13 слова "відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти" замінити словами "відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти".

3. Доповнити Порядок після розділу V новим розділом VI такого змісту:

"VI. Особливості проведення державної реєстрації нормативно-правових актів в електронній формі

6.1. Підготовка та подання нормативно-правових актів в електронній формі на державну реєстрацію здійснюються відповідно до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, у тому числі цього Порядку, та з урахуванням вимог Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року N 55 (Постанова N 55).

6.2. У разі якщо нормативно-правовий акт відповідає вимогам законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, орган державної реєстрації приймає рішення про його державну реєстрацію.

6.3. Кожен запис державного реєстру засвідчується спеціально для цього призначеною електронною печаткою органу державної реєстрації. Відповідне засвідчення здійснює уповноважена особа органу державної реєстрації.

6.4. У разі необхідності з відповідного реєстру робляться витяги в електронній та паперовій формах.

6.5. У разі подання нормативно-правового акта в електронній формі з державного реєстру одразу за фактом засвідчення запису про державну реєстрацію відповідного акта автоматично надсилається повідомлення органу видання цього акта через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади з такими реєстраційними даними: дата державної реєстрації, номер акта згідно з державним реєстром. Реєстраційні дані нормативно-правового акта автоматично завантажуються до реєстраційно-моніторингової картки відповідного акта у системі електронного документообігу органу видання цього акта та не можуть бути спотворені шляхом їх редагування.".

 

Начальник управління державної
реєстрації нормативно-правових актів,
правової роботи та правової освіти
Головного територіального управління
юстиції у Закарпатській області

В. В. Хаща
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали