Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, проведення їх державної реєстрації

Про внесення змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, проведення їх державної реєстрації

Наказ Головного територіального управління юстиції у Полтавській області
від 21 лютого 2019 року N 95

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області
21 лютого 2019 р. за N 92/3209

Відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 (із змінами), наказую:

1. Внести до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, проведення їх державної реєстрації, затвердженого наказом Головного управління юстиції у Полтавській області від 10 липня 2013 року N 253/4 (Порядок N 253/4), зареєстрованого Головним управлінням юстиції у Полтавській області 10 липня 2013 року за N 48/1984 (із змінами) (далі - Порядок), такі зміни:

1) пункт 11 розділу III Порядку доповнити підпунктом 4 такого змісту:

"4) висновок про проведення гендерно-правової експертизи за формою, встановленою постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 року N 997 "Питання проведення гендерно-правової експертизи" (Постанова N 997).

У зв'язку з цим підпункти 4 - 8 вважати підпунктами 5 - 9;

2) пункт 2 розділу IV Порядку доповнити новим абзацом такого змісту:

"Гендерно-правова експертиза нормативно-правового акта провадиться із урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 року N 997 "Питання проведення гендерно-правової експертизи" (Постанова N 997).

2. Управлінню державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти (Давиденко О. М.) забезпечити державну реєстрацію та оприлюднення цього наказу в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В. о. начальника управління

Д. В. Бриндак
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали