ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.12.2017 р. N 1619

Київ

Про внесення змін до Порядку проведення громадського звіту про роботу районних в місті Києві державних адміністрацій

Відповідно до пункту 8 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", частини другої статті 11 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", з метою забезпечення належної організації та проведення громадського звіту про роботу районних в місті Києві державних адміністрацій:

Унести до Порядку проведення громадського звіту про роботу районних в місті Києві державних адміністрацій, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 вересня 2017 року N 1169, такі зміни:

1. Пункт 4 викласти в такій редакції:

"4. Для здійснення звітування розпорядженням відповідної районної в місті Києві державної адміністрації утворюється підготовча група у складі голови та/або заступника голови, керівника апарату відповідної районної в місті Києві державної адміністрації або осіб, які виконують їх обов'язки, представників структурних підрозділів районних в місті Києві державних адміністрацій, народних депутатів України, обраних по одномандатних виборчих округах міста Києва, територія яких включала відповідний район міста Києва (за згодою), та депутатів Київської міської ради (за згодою).

Головою підготовчої групи призначається голова відповідної районної в місті Києві державної адміністрації або особа, яка виконує його обов'язки.

Засідання підготовчої групи вважається правомочним, якщо на ньому присутні більше як половина її членів.

Рішення підготовчої групи приймаються більшістю голосів.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Відповідальна за ведення протоколів засідання підготовчої групи особа обирається на засіданні підготовчої групи за пропозицією головуючого на засіданні.

Проект порядку денного звітування, дата і час його проведення затверджуються на засіданні підготовчої групи.".

2. У пункті 5 слова "за згодою голови підготовчої групи" виключити.

3. Абзац перший та другий пункту 7 викласти в такій редакції:

"7. Під час здійснення звітування повинні бути присутні голова та заступники голови, керівник апарату відповідної районної в місті Києві державної адміністрації або особи, які виконують їх обов'язки, керівники структурних підрозділів районних в місті Києві державних адміністрацій та комунальних підприємств територіальної громади міста Києва, віднесених до сфери управління відповідної районної в місті Києві державної адміністрації.

На звітування запрошуються народні депутати України, обрані по одномандатних виборчих округах міста Києва, територія яких включала відповідний район міста Києва, депутати Київської міської ради, керівники органів самоорганізації населення, житлово-будівельних кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, голови громадських об'єднань та благодійних організацій, що зареєстровані та провадять діяльність на території відповідного району міста Києва.".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали