Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку проведення комплексних перевірок гідрометеорологічної діяльності гідрометеорологічних організацій ДСНС України

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 5 вересня 2019 року N 508

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до Порядку проведення комплексних перевірок гідрометеорологічної діяльності гідрометеорологічних організацій ДСНС України

Відповідно до статті 19 Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність", Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. N 1052, та з метою вдосконалення порядку здійснення перевірок гідрометеорологічної діяльності наказую:

1. Внести до Порядку проведення комплексних перевірок гідрометеорологічної діяльності гідрометеорологічних організацій ДСНС України, затвердженого наказом ДСНС від 06.06.2013 N 389, такі зміни:

1.1. Викласти пункти 3.3 та 3.4 у такій редакції:

"3.3. Голова комісії не менше як за 10 днів до початку перевірки повинен скласти завдання і основні питання на проведення комплексної перевірки та провести нараду з членами комісії. Завдання і основні питання затверджуються заступником Голови ДСНС, до обов'язків якого належать питання гідрометеорологічної діяльності. Орієнтовний перелік завдань і основних питань наведено у Додатку 1.

3.4. Голова та члени комісії для досягнення мети та забезпечення належної якості перевірки здійснюють детальне вивчення роботи гідрометеорологічної організації шляхом запитів та аналізу отриманої інформації. Питання можуть перевірятися з виїздом та/або без виїзду представників комісії до гідрометеорологічної організації. Орієнтовний перелік питань, які перевіряються без виїзду, наведено у Додатку 1А)".

1.2. Доповнити Порядок Додатком 1А (додається).

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Ільченка М. В.

 

Голова

М. Чечоткін

 

Додаток 1А
до Порядку проведення комплексних перевірок гідрометеорологічної діяльності гідрометеорологічних організацій ДСНС України

Орієнтовний перелік питань, які перевіряються без виїзду

N
з/п

Назва

1

Плани роботи організації та структурних підрозділах, звітів/відміток про їх виконання, оформлення, дотримання термінів.

2

Наявність положень, посадових інструкцій (відмітки про ознайомлення, відповідність назв посад до посад в штатному розписі, наказ про розподіл обов'язків).

3

Організація та ведення діловодства (наказ про відповідальну особу, інструкція з діловодства, номенклатура, оформлення та відповідність номенклатурі справ; журнали вх./вих. кореспонденції, їх оформлення та ведення).

4

Організаційно-розпорядчі документи (накази, протоколи): їх оформлення, ведення журналів реєстрації (виконання), наявність необхідних реквізитів, зберігання документів.

5

Архів (оформлення справ, наявність описів, дотримання умов зберігання).

6

Робота Технічної ради (наказ про утворення, склад, протоколи та їх виконання).

7

Робота Експертної комісії (наказ про утворення, склад, протоколи, їх виконання, взаємодія з ГДА МСГ щодо зберігання та передачі гідрометеорологічних архівних матеріалів).

8

Робота Тендерного комітету (наказ про утворення, склад, посвідчення про навчання, протоколи проведення тендерів (Прозоро)).

9

Робота зі зверненнями громадян (дотримання порядку реєстрації звернень громадян, формування справ; дотримання строку розгляду звернень громадян; наявність затверджених графіку і порядку проведення особистого прийому громадян та їх дотримання; розміщення актів законодавства, інформаційних буклетів та інших документів, відомостей про посадових та службових осіб, які ведуть особистий прийом, графіка особистого прийому, місце і час прийому, контактні телефони тощо).

10

Забезпечення підпорядкованих структурних підрозділів (метеостанцій, гідрологічних постів, гідрометеорологічних обсерваторій, аерологічних, агрометеорологічний, авіаційних метеорологічних станцій цивільних) витратним матеріалом (бланками, журналами, канцелярією), обладнанням, топливом (для важкодоступних станцій) тощо).

11

Наказ про відповідальну особу, журнали інструктажів з ОП та ТБ, відповідні нормативні документи, навчання та інструктажі працівників, наявність спецодягу (за необхідності), тощо.

12

Укомплектованість штату (загальна кількість штатних одиниць, кількість вакансій, кількість звільнень/зарахувань, (тенденції). Колективний договір, Положення про преміювання, наказ про створення комісії, протоколи засідань комісії з преміювання, дотримання Положення про преміювання та чинного законодавства.

13

Плани стажування та підвищення кваліфікації персоналу.


* у разі виявлення недоліків потребує фактичної перевірки з виїздом до гідрометеорологічної організації.

** перелік може бути доповнений, за рішенням Голови комісії.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали