КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 травня 2018 р. N 465

Київ

Про внесення змін до Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. N 877 (Постанова N 877) (Офіційний вісник України, 2017 р., N 95, ст. 2899; 2018 р., N 36, ст. 1268), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 травня 2018 р. N 465

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа (Постанова N 877)

1. Пункт 5 після абзацу четвертого доповнити новим абзацом такого змісту:

"наявність проекту нового будівництва житла, призначеного для дитячого будинку сімейного типу, малого групового будинку, розробленого відповідно до визначених Мінрегіоном за погодженням з Мінсоцполітики рекомендацій;".

У зв'язку з цим абзаци п'ятий - восьмий вважати відповідно абзацами шостим - дев'ятим.

2. У пункті 13:

абзац п'ятий після слів "соціального житла" доповнити словами ", житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа";

в абзаці чотирнадцятому слова "дитячого будинку сімейного типу" замінити словами "соціального житла, житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали