Про внесення змін до Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на надання грошової компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов, для придбання житла, затвердженого розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 16 червня 2017 року N 286 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на надання грошової компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов, для придбання житла"

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 14 вересня 2017 року N 485

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізької області
20 вересня 2017 р. за N 61/1857

Керуючись статтею 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", для виконання заходів обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах "Назустріч людям" на 2015 - 2019 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 25 грудня 2014 року N 28, та з метою забезпечення жилими приміщеннями інвалідів III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов:

1. Внести до Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на надання грошової компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов, для придбання житла, затвердженого розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 16 червня 2017 року N 286 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на надання грошової компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов, для придбання житла" (Розпорядження N 286), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 26 червня 2017 року за N 34/1830, такі зміни:

підпункт 2 пункту 12 розділу II виключити.

У зв'язку з цим підпункти 3, 4 пункту 12 розділу II вважати відповідно підпунктами 2, 3.

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його офіційного оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугніна Е. А.

 

Голова Запорізької обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали