ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Одинадцята сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 07.06.2018 р. N 1180

Про внесення змін до Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів - у рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017 - 2018 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" обласна рада вирішила:

1. Внести зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів - у рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017 - 2018 роки, затвердженого рішенням обласної ради 21 вересня 2017 року N 910 (Рішення N 910) (далі - Порядок), замінивши у тексті словосполучення "державні банківські установи" та "державні банки" на "банківські установи" та "банки" у відповідних відмінках.

2. Рекомендувати райдержадміністраціям та міськвиконкомам довести зміни до Порядку до відома зацікавлених суб'єктів малого та середнього підприємництва.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації та профільну постійну комісію обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

 

Голова ради

М. Рівіс
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали