КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 травня 2012 р. N 568

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. N 298 (Постанова N 298) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 22, ст. 917), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 31 травня 2012 р. N 568


ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я (Постанова N 298)

1. Пункт 3 після слів "(далі - товари і послуги)" доповнити словами і цифрами ", а також на завершення проведення розрахунків за 2011 рік згідно із зареєстрованими в органах Казначейства зобов'язаннями щодо придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров'я за бюджетними програмами "Централізовані заходи з трансплантації органів та тканин" і "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру".

2. У пункті 13 слова "Державної казначейської служби" замінити словом "Казначейства", а слова "порядку, встановленому Державною казначейською службою" - словами "встановленому законодавством порядку".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали