Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян

Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
від 25 травня 2012 року N 218

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Волинській області
31 травня 2012 р. за N 24/1300

Відповідно до статей 2, 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", за результатами перегляду нормативно-правових актів, з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства зобов'язую:

1. Унести до розділу VI "Відповідальність, звітність і контроль" Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян, затвердженого розпорядженням першого заступника голови обласної державної адміністрації від 15 березня 2012 року N 106 (Розпорядження N 106), зареєстрованим у Головному управлінні юстиції у Волинській області 30 березня 2012 року за N 9/1285, такі зміни:

1) пункти 2, 3 виключити;

2) пункт 4 вважати пунктом 2.

2. Юридичний відділ апарату облдержадміністрації (В. Потапенко) зареєструвати це розпорядження в Головному управлінні юстиції у Волинській області.

3. Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації (А. Мельник) оприлюднити розпорядження у засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації О. Курилюка.

 

Голова

Б. Клімчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали